Gratulujeme! 42 dní hotovo!
Autor příspěvku: Kateřina Boesenberg

Gratulujeme! 42 dní hotovo!

Zvládli jste to! Cítíte se lépe, odpadla únava, projasnila se vám pleť, odpadlo nějaké to kilo? Nastává otázka, co teď dál. Mám se takhle stravovat pořád?

V ideálním případě ano, takhle by měl vypadat jídelníček zdravého člověka. Samozřejmě nás ale okolnosti občas donutí si zahřešit. Nic si z toho nedělejte. Hřešíme všichni. Je ale dobré znát pravidla a umět se k nim vrátit, když je to potřeba.

Pokud to bylo velmi složité a museli jste se hodně přemáhat, zkuste si udržet alespoň zdravé snídaně. Snídaně jsou velmi důležitým začátkem dne. Správně nám ten organismus „nahodí“. Pokud se vám k tomu ještě podaří udržet si zdravé svačiny, tak budeme také rády.

Další změny podnikejte pomalu. Říká se, že trvá 6 týdnů, než si tělo zvykne na novou věc. Začněte tedy jednou či dvěma změnami a postupně si přidávejte. Pokud je problém zdravé potraviny nakupovat – z časového hlediska nebo z hlediska dostupnosti, zkuste se předzásobit jednou za měsíc větším nákupem.

Nezapomeňte na pitný režim. Tělo je ze 70 % voda a pokud nebudete mít dostatek tekutin budete unavení a bez energie.

Nezapomeňte na pohyb a odpočinek. Detox není jen o těle, ale také o mysli. Zkuste si na sebe najít pravidelně čas. Zajděte si zaběhat, na jógu, nebo na přednášku o astrologii.

Děkujeme, že jste s námi do toho šli a budeme se těšit zase za rok. … A nebo možná i o něco dřív… slyšeli jste už o podzimním zahřívacím detoxu, který podpoří vaši imunitu? To se máte na co těšit… :)