Naše srdcovky

 

Milí čtenáři, vybrali jsme pro vás několik produktů, firem nebo značek, které máme ověřené, věříme jim a rády bychom vám je doporučily.

 

Přírodní ekologické barvy bez organických těkavých látek. Barevné mléčné nebo jílové barvy s přírodními pigmenty, určené primárně na dřevo, ale použitelné na jakýkoli povrch. Česká firma. Vyzkoušeno.

Rozhovor s majitelkou si můžete přečíst zde.

 

 E-shop s přírodní kosmetikou a drogerií. Líbí se nám, že produkty mají prověřené a jdou do toho srdcem. Nejen snaha prodat, ale i osvěta je to, co dělá z normální firmy takovou, kterou můžete mít rádi. Milá česká firma u které nakupujeme.

Rozhovor se zakladatelem najdete tady.

 


Když znáš majitele, víš do čeho jdeš.  Přesně to platí pro Ecce vitu, firmu specializující se na doplňky v oblasti přírodní medicíny. Spojení dvou kapacit v oblasti přírodního zdraví můžeme považovat za jistotu, že produkty, které nabízejí jsou špičkové. Také je ve svojí praxi používáme. Skvělá česká firma. 

 

 

I tady platí, že když víme, s kým máme tu čest, je nám ctí.  Delikátní veganské bistro, kde nejdete vymazlené smoothies, nejlepší nevajíčkovou pomazánku na světě nebo banánový dort, který už budete chtít jíst napořád. Life House je naše srdcovka a jejich dobroty můžeme doporučit i těm, kdo se obávají, že takhlezdravé jídlo nemůže být dobré. Protože ono je :-)

Rodinná česká firma.